Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

fino

Fino ironizon në Komision: Duhet t’i kërkojmë falje për bezdisjen shokut Meta. Hyseni: Nuk duhet të bërtasim se po shkarkojmë presidentin (E PLOTË)

Gjatë mbledhjes së Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta deputetët kanë qenë të ndarë në qëndrime pro dhe kundër, duke theksuar se...

Sherr mes socialistëve/ Përplaset sërish me Ulsi Manjën, Bashkim Fino braktis mbledhjen te ‘Ligjet’

Përplasen sërish, Ulis Manja dhe Bashkim Fino. Dy socialistët kanë debatuar sërish në Komsionin e Ligjeve. Mësohet se Fino ka kundërshtuar...

PS mbledh grupin pa Ramën, rrëzohet kërkesa e Bashkim Finos (Porositë e Ballës për deputetët-DETAJE)

Zbardhen detaje nga mbledhja e grupit Paralmentar të Parrtisë Socialiste. Mësohet se në mbledhjen e sotme nuk ishte i pranishëm kryeministri Edi Rama, ndërsa...

Situata politike, Fino: Mos shpresojmë te një marrëveshje e orëve të fundit

Teksa jashtë Parlamentit proteston opozita, në sallë mazhoranca diskuton sot për raportin vjetor të KQZ për vitin 2018. Lidhur me...

Arta Marku kërkon 197 punonjës, Fino: Shifër e frikshme, më duket absurde

Sot është mbledhur Komisioni i Ligjeve ku po diskutohet për kërkesat financiare të 2019-s. Prokuroria e drejtuar nga e përkohshmja Arta...

Ankesat e Finos në ‘KAS’, Duka: Nuk mund të zbatojmë rregulloren e njerëzve të cilët as nuk prezantohen

Një letër që ka mbërritur në Federatën Shqiptare të Fubollit ka bërë që të reagoi vetë Presidentin e saj Armando Dukën. ...

Gjykata nuk regjistron Asamblenë Zgjedhore të FSHF-së, reagon Bashkim Fino

Pë një futboll të pastër dhe të drejtë!", përfundon ai.

Humbi garën në FSHF, flet për herë të parë Bashkim Fino: Këto janë arsyet, ç’i thashë Dukës pas fitores

Bashkim Fino është treguar i gatshëm të flasë për mediat pas përfundimit të rezultatit të zgjedhjeve në FSHF dhe humbjes së tij përballë Armand...

Bashkim Fino ironi me Dukën: I paske me defekt, si duket nuk paske para

Kandidati për president të FSHF, Bashkim Fino e ka nisur fjalën e tij gjatë punimeve të Asamblesë me batuta dhe ironi ndaj Armando Dukës,...

Lajmet e fundit