Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

financa

“Po na diskriminojnë”, Partia Republikane dërgon në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për të fituar financim në zgjedhjet e ardhshme

Përfaqësuesi i Partisë Republikane ditën e sotme ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese, kërkesën për ndryshimin e kodit të financimit të partive në zgjedhjet e...

BALFIN Group: Raportimi Vjetor i Financave, standard dhe detyrim

Raportimi financiar i përvitshëm është një standard që Grupi BALFIN ka kohë që po e zbaton, por tashmë është një detyrim edhe ligjor. Në...

‘Shteti duket sikur ka pushuar së ekzistuari’, Tabaku: Financat në ditë kritike

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku thotë se shteti duket sikur ka pushuar së ekzistuari dhe financat janë në ditë kritike. ...

Lajmet e fundit