Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

finalja

Shtyrja e finales së Champions, tifozët e huaj sytë nga Tirana: Vitin tjetër organizojeni në Shqipëri

Kaosi në finalen e Champions League në Paris ka bërë që i gjithë rrjeti të vlojë kundër autoriteteve pariziene për keqmenaxhimin e situatës. Kanë qenë...

Edi Rama “sytë me zemra” për finalen: Krenar për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e mbarë Europës

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me një falenderim për të gjithë ata që siç thotë, i dhanë jetë eurombrëmjes së Shqipërisë, duke ju...

Asnjë incident gjatë finales, Policia e Shtetit: Morëm masa të detajuara, treguam profesionalizëm

Policia e Shtetit thotë se falë angazhimit, profesionalizmit dhe përkushtimit nga të gjitha strukturat, finalja e Conference League mes Romës dhe Feynoord shkoi pa...

Rama publikon fotot: Mirëpresim nga ajri dhe deti mysafirët e finales, sot do të vijnë mbi 20.000 tifozë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga momenti i mbërritjes së tifozëve për finalen Conference League. Në llogarinë e tij në “Facebook”, krah fotove të...

Finalja e Conference League, Armand Duka tregon legjendat e futbollit që do të vijnë në Tiranë

Finalja e Conference league që do të zhvillohet në 25 Maj në “Air Albania” pritet të sjell në tiranë disa nga legjendat e futbollit...

Sot finalja e Eurovision 2022, Ukraina favorite për të fituar vendin e parë

Mbrëmjen e sotme është finalja e këngës në Eurovision 2022. Një finale që do jetë mbushur me spektakël, muzikë dhe kërcim. Pas dy gjysmëfinaleve...

Finalja e Conference League/ Nga aktivitetet në sheshin “Skënderbej” tek ekspozimi i trofeut dhe darka gala, ja të gjitha detajet

Stadiumi kombëtar “Air Albania” do të hapë dyert për finalen e parë në historinë e UEFA Conference League më 25 maj, kompeticioni më i...

Skandal me biletat e avionit dhe hoteleve të Tiranës për finalen e Conference League, anulojnë rezervimet për tifozët dhe rrisin çmimet

Shqipëria do të organizojë për herë të parë një finale Europiane. Më datë 25 maj në stadiumin “Air Albania” do të luhet finalja e...

Finalja e Conference League/ “Çmenden” hotelet në Tiranë, nga 600 në 1200 euro nata, ofrojnë edhe… mëngjesin

Finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenordit pritet të sjellë në Shqipëri një numër të madh qytetarësh italiane dhe holandezë, por edhe shumë...

Finalja e UEFA Conference League në Tiranë, ja procedurat që ndiqen për të blerë bileta

Kur kanë mbetur edhe 30 ditë nga finalja historike e UEFA Conference League, që do të luhet në stadiumit “Air Albania” të Tiranës më...

Lajmet e fundit