Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

filmi per jeten

“Këmbëngulës në punën e vet, ti shkojë gjërave deri në fund”, Edi Rama rikthen fjalët e Anetës, spoti “surprizë” dy ditë para zgjedhjeve, rishfaqet...

Që kur ishte fëmijë në një foto në plazh. Dhe më pas një takim me të atin, Kristaqin, mandej fjalët e Anetës në një...

Lajmet e fundit