Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

film

Aktori i famshëm Johnny Depp viziton nesër Beogradin, darka private që do të zhvillojë me presidentin Aleksandër Vuçiç

Aktori i famshëm hollivudian Johnny Depp do të shkojë nesër në Beograd me rastin e promovimit të serialit të tij të animuar, të prodhuar...

Johnny Depp po pensionohet? Vendimi i fundit i thotë të gjitha

Aktori i mirënjohur, Johnny Depp nuk do të jetë pjesë e filmit “Fantastic Beasts 3”.    Vendimi është marrë prej tij,...

Filmi që përloti miliona njerëz në të gjithë botë shpallet fitues në Festivalin Ndërkombëtar në Izmir

Filmi i famshëm turk “Miracle in Cell No.7”, i cili bëri miliona njerëz të qajnë në të gjithë botën, për shkak të tematikës së...

‘Gati për të thyer një tjetër rekord’, Ermal Mamaqi paralajmëron SURPRIZËN e radhës

Pas suksesit të filmit 'Dy gisht mjaltë', moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi tregoi se nuk do ndalet me kaq. Ditën e...

Bes Kallakun nuk e ndal asgjë, krijon ‘partinë e tij politike’

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri me të cilin po punon. Në...

Harrojeni ‘B.E Coffee’, Bes Kallaku sjell SUPERPROJEKTIN e ri

Kalimi i Bes Kallakut nga Portokalli në Tv Klan u shoqërua me shumë bujë. Besi së bashku me Erion Isain dhe...

Robert Patinson në filmin e ri të ‘Batman’…

Një lajm të madh ka dhënë kompania e filmave ‘Warner Bros’  sipas të cilës në filmin e ri të ‘Batman’, personazhin kryesor do ta...

‘Elvana dy ditë pa gjumë’, Ermal Mamaqi zbulon sa kushtoi filmi ‘Dy gisht mjaltë’

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka rrëfyer më shumë nga prapaskenat e filmit 'Dy gisht mjaltë' që pritet të dalë së shpejti. ...

Trafik droge dhe me Ermalin si ‘Ervini’, filmi i Elvana Gjatës mund të mos transmetohet kurrë

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i rikthye në skenë dhe në rrjetet sociale katër muaj pas ngjarjes së ndodhur në zonën e ish-bllokut. ...

Lajmet e fundit