Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

film shqiptar ne serbi

Në Serbi një film shqiptar, Eduarti xhiron për herë të parë shqip në tokën serbe dhe Arbana nuk mund të ishte më e lumtur...

Eduart Gishaj është i pari regjisor shqiptar që po xhiron një film shqiptar në Serbi. Një ngjarje e madhe për të gjithë shqiptarët pasi...

Lajmet e fundit