Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

filloreta kodra

Ambasadorja e Shqipërisë në OKB sherr me diplomatët: Mos më ngri zërin mua, hidhe Ministrinë në gjyq (VIDEO)

Ambasadorja e Shqipërisë në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Filloreta Kodra dhe disa prej diplomatëve shqiptarë në Gjenevë, vijojnë të kenë konflikt me njëri-tjetrin...

Skandali / Ambasadorja e Shqipërisë në OKB sherr me diplomatët: Mos më ngri zërin mua, hidhe Ministrinë në gjyq (VIDEO)

Ambasadorja e Shqipërisë në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Filloreta Kodra dhe disa prej diplomatëve shqiptarë në Gjenevë, vijojnë të kenë konflikt me njëri-tjetrin...

Lajmet e fundit