Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Fiks Fare

Skandal në bashki, “Fiks Fare” tregon pazaret që bën kryeinspektori

"Fiks Fare" transmeton sot një skandal që ndodh në një bashkitë e vendit. Një kryesinpektor i ndërtimit është sot objekt i kameras së fshehtë...

Gjirokastër, sanitaret shkarkohen nga puna me letër me vrimë

“Fiks Fare” zbuloi këtë të hënë mënyrën sesi bëhen shkurtimet nga puna në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës. Mekanizmi i zgjedhur për të hequr nga...

“Paloma” e Top-Channel bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë

Moderatorja e 'Top Albania Radios", që disa vite më parë u bë e njohur edhe si "Paloma" e 'Fiks Fare' është bërë nënë. Mësohet...

Si futet nafta nga Maqedonia dhe shitet me 130 lekë në tregun e fruta-perimeve të Korçës

Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përballaur çmimin e lartë të naftës në vend duke blerë naftë nga vendet fqinje si Maqedonia, e...

Kronika në Fiks Fare, Panariti urdhëron pezullimin dy javor të importeve të shpendëve të gjalla

Ministria e Bujqësisë reagon ndaj kronikës së prezantuar dje nga emisionin investigativ "Fiks Fare" ne Top Channnel lidhur me importin e shpendeve të gjalla. Ministri...

Pulat dy vjeçare kalojnë kufirin si pula një muajëshe, u serviren shqiptarëve

Agjenti i Doganës: E bëj ore, po mos je Fiksi ore...

Lajmet e fundit

Dita

Standard

Fjala