Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fiks fare shefi i policise

Moderatorët e ngacmojnë për Ilirin, Kryemadhi “ZBULON” kush e mori floririn në 1997: Pyesni…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Fiks Fare”, ku mes humorit dhe sarkazmës foli edhe për çështjen e...

SKANDALI: Ja kush është oficeri i policisë që kërkon kokainë në vend të parave (EMRI)

Emisioni investigativ Fiks Fare ka denoncuar sot një oficer policie në Tiranë i cili ka kërkuar të marrë një sasi kokaine në vend të...

SKANDALI: Denoncohet shefi i policisë që bën pazar për trafik kokaine

Emisioni investigativ Fiks Fare do të denoncojë sot një skandal që ndodh në radhët e Policisë së Shtetit. Një shef policie...

Lajmet e fundit