Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fiks-fare

“Ministër Shteti për…”, Rama zbulon çfarë ministrie do i japë Bashës kur të bëjnë koalicion të madh: Po humba do punoj part-time te…

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot i ftuar në emisionin satiriko-investigativ “Fiks-fare”, ku ka me humor dhe ironi ka zhvilluar një intervistë për me...

Lajmet e fundit