Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

fijet

Nga Dibra në Durrës, vijon operacioni “Fijet”, çmontohen 20 kamera, 8 persona nën hetim

Policia e Shtetit ka vijuar me operacionin “Fijet”, ku ka çmontuar 20 kamera të tjera, të instaluara në kundërshtim me ligjin, në qarqet Dibër,...

Krimit i priten “Fijet” në Elbasan, Policia çmonton 37 kamera dhe nis hetimet për 10 autorët

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan është e radhës që zbaton operacionin e iniciuar nga Drejtoria e Përgjithshme, për çmontimin e kamerave spiune në qendrat...

“Fijet” priten edhe në Elbasan, Policia në aksion për të çmontuar kamerat e krimit

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan ka nisur këtë të hënë operacionin për çmontimin e kamerave të vendosura pa leje nga kriminelët në rrugët dhe...

“Fijet” e krimit priten edhe në Tiranë, nis heqja e kamerave që monitoronin Policinë dhe kundërshtarët

Policia e Tiranës i bashkohet drejtorive të tjera në qarqe që kanë nisur operacionin "Fijet", për çmontimin e kamerave spiune në rrugët dhe vendet...

Lajmet e fundit