Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

fifi

Çfarë i ndodhi? Fifi shfaqet në gjendje të rënduar shëndetësore

Fifi së fundmi ka shqetësuar jo pak të gjithë fansat e saj. Si duket këngëtarja po kalon një moment të vështirë me gjendjen e...

“Nëse këndon ai SHKJAU…”, Fifi reagon për këngëtarin serb dhe paralajmëron: Uroj të bojkotohet, fundi s’do të jetë i mirë..!

Këngëtarja kosovare Filloreta Reçi, e njohur si Fifi i është bashkuar artistëve të cilët janë revoltuar me ardhjen e këngëtartit serb Goran Brezoviç në...

U shfaq me lot në sy në rrjetet sociale, Fifi flet për herë të parë për videon që u bë virale: Kam qarë për...

Disa ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video në të cilën Fifi shfaqej duke qarë teksa dëgjonte këngën “Jetike” të Semi Jaupaj. Ajo...

U shfaq e përlotur teksa dëgjonte baladë, Fifi jep mesazhin e ndjerë për çdo grua (FOTO)

Këngëtarja nga Kosova, Filloreta Reçi, e njohur ndryshe me emrin artistik Fifi është një ndër personazhet me të pëlqyera nga publiku shqiptar. Që në...

“Erën tënde ndjej tani”, pasi ish-i dashuri i dha fund beqarisë, Fifi nuk mban lotët: Ma jep në zemër…

E kur vjen puna te notat muzikore dhe fjalët e shprtit që vetëm Flori Mumajesi di të thurrë të gjithë dorëzohemi.  E njëjta gjë ka...

I dedikoi tatuazh dhe u dashurua “kokë e këmbë” me të, “Stracciatella” e Fifit harron këngëtaren, fejohet me një tjetër vajzë (FOTO)

“Stracciatella” e Fifit pas ndarjes nga këngëtarja i ka dhënë fund beqarisë. Pak kohë më parë Fifi pa dashur zbuloi indetitetin e personit që...

“Shpërthen” Fifi në rrjetet sociale: Vetëm muzika e këngëtarëve është virus, Shëngjin festival me 10 mijë vetë

Prej disa ditësh në vendin tonë, në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin, po mbahet “Unum Festival”, i njohur ndryshe si festivali i...

“Të kam pikë të dobët”, me këtë dedikim Fifi i tha të gjitha për Flori Mumajesin: Duhet ta bëja kohë më parë, e di...

Fifi dhe Flori janë një ndër emrat më të komentuar në showbizin shqiptar. Vitin e kaluar thashethemet se ata mund të jenë bashkë morën...

“Çfarë është për ty Flori?”, Janë apo jo të lidhur? Fifi bën lëmsh ndjekësit me përgjigjen e fundit

Lidhja e Flori Mumajesit dhe Fifit për të gjithë mbeti si një pazëll i pazgjidhur. U thanë që janë bashkë, por këto thashetheme asnjëherë...

Fifi sot feston ditëlindjen! A e dini sa vjeç mbush ajo?

Filloreta Raci apo ashtu si e njohim të gjithë, Fifi është një ndër këngëtaret më të mira të momentit. Në vetëm pak kohë Fifi arriti...

Lajmet e fundit