Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

fier

“ Shqiponjat” zbarkojnë në Fier, kontrolle të befasishme makinave, shoqërohen disa persona  

Forca të shumta policie kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Fier, duke kryer kontrolle të befasishme në rrugët e qytetit. Bëhet me dije se uniformat...

28 vjeçari i skeduar për plagosje, Policia i bën kontroll të befasishëm në makinë, i gjen 115 milionë lekë të gjitha në valutë (EMRI)

Një shumë e madhe parash është sekuestruar nga Policia e Fieri mbrëmjen e djeshme, pas një kontrolli të befasishëm në mjetin e një të...

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Uniformat blu bëjnë me dije se një...

I paralizuar dhe i vetëm në shtëpi, zjarrfikësit gjejnë të pajetë të moshuarin në Fier

Një i moshuar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Bëhet me dije se 74 vjeçari ishte im paralizuar dhe...

Gjyshi plagos me çifte mbesën 25 vjeçe në Patos, detajet e para

Një 25 vjeçare është plagosur me çifte nga gjyshi i saj ditën e sotme në Patos. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në mënyrë aksidentale, teksa...

Zhduket 19 vjeçarja nga Fieri, babai shkon i alarmuar në Polici

Një 19 vjeçare nga Fieri është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë babai i saj, shtetasi H. F., 52 vjeç, i cili ka bërë...

Kishte bërë gati 1 kg kanabis gati për shitje, arrestohet 39 vjeçari nga Fieri (EMRI)

Një 39 vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi është kapur me 1 kilogramë kanabis, të cilën e fshihte në shtëpi. Uniformat blu bëjnë...

E RËNDË në Fier, vetëvritet me armë zjarri 55 vjeçari

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur pak më parë në në fshatin Dërmënas, Fier. Policia bën me dije se një 55 vjeçar është vetëvrarë me...

Ngacmoi seksualisht dy të mitura, arrestohet 72 vjeçari në Fier

Një 72-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Fierit, pasi është denoncuar se ka bërë vepra të turpshme dhe ka ngacmuar seksualisht...

“Pamje mbreslënëse e vijës bregdetare të Fierit”, Rama: Një destinacion në zhvillim që është frekuentuar nga shumë pushues

Kryeministri Edi Rama ka publikuar video nga vija bregdetare e Fierit. Rama poston foton e vijës bregdetare teksa e quan pamje mahnitëse. Ai shkruan se...

Lajmet e fundit