Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

fier

Kishte mbjellë kanabis, arrestohet 28-vjeçari në Fier, policia i vë zjarrin lëndës narkotike

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

VIDEO/ Bie rrufeja dhe shkrumbon stallën e bagëtisë në një fshat të Fierit, pamjet e djegies publikohen nga deputeti

Moti i keq dhe rrufeja, ka shkaktuar një tragjedi për dy fermerët, burrë e grua Agimi dhe Dule Dogani. Në fshatin Kallm i Madh,...

E rëndë në Fier, djali akuzon babanë: E gjeta duke abuzuar seksualisht me motrën

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një ngjarje të rëndë, të ndodhur brenda një familje në një fshat të Fierit. Në redaksinë e...

I shkatërroi familjen dhe kërcënoi me jetë qytetarin, shkarkohet drejtori i Doganës në Fier (EMRI-DETAJE)

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka shkarkuar sot nga detyra drejtorin e Doganës së Fierit, Arlind Lagji. Ky vendim vjen pas denoncimit të qytetarit Algert...

Denoncimi në “Inside Story”: 15 grupe kriminale veprojnë në Fier, marrin tenderat lokalë e vishen nën petkun e biznesmenëve (PROFILET)

15 grupe kriminale operojnë në qarkun e Fierit. Disa me konflikte të hershme e të reja, disa të veshur me petkun e biznesmenit. Këto...

Armë zjarri në banesë dhe doza kanabis gati për shitje, arrestohet 36-vjeçari në Fier (Emri)

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohet për veprat penale “Mbajtja pa leje e armëve, armëve shpërthyese dhe i...

“Hajdeni se e vrau”, Policia arreston fierakun me thikë në dorë teksa kërcënonte me jetë bashkëshorten

Një 54-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit mbrëmjen e djeshme, pasi ka kërcënuar me jetë bashkëshorten e tij. Në pranga ka rënë shtetasi...

Zjarr i madh në kodrat e fshatit Peshtan, rrezikohen disa banesa në Fier

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në kodrat e fshatit Peshtan i Madh, Fier. Bëhet me dije se flakët...

I dehur dhe me pistoletë pa leje, arrestohet 45 vjeçari në Fier; një tjetër mbante kallashnikov në oborrin e shtëpisë në Lezhë

Dy persona janë arrestuar nga Policia gjatë 24 orëve të fundit me armë pa leje, në Fier dhe Lezhë. Në Fier, 45-vjeçari pas arrestimit...

“Ford-i” përmbyset në mes të rrugës në Fier (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Tepelenë në afërsi të Çakranit. Mësohet se një mjet tip “Ford” është përmbysur në rrugë. Ende nuk...

Lajmet e fundit