Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fier

Si shiten produktet ushqimore të skaduara, shitësja: Unë i ha dhe vetë! (VIDEO)

Emisioni “Stop” u ndal në Fier, ku një qytetar ka blerë produkte të skaduara në një supermarket. Ai ka blerë reçel, mish derri, dhallë,...

Po kryenin punime në lumin e Gjanicës, punonjësit gjejnë disa predha luftarake

Disa predha luftarake janë gjetur në shtratin e lumit Gjanica në fshatin Sheq. Bëhet me dije se predhat janë gjetur gjatë kryerjes së punimeve në...

EMRI/ Aksident i rëndë në Fier, makina bie në humnerë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Cakran të Fierit. Një makinë tip "Ford" ka dalë nga rruga dhe ka...

Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet 30-vjeçari në Fier (EMRI)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi në banesën e tij janë gejturn lëndë narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Operacioni BLIC në Vlorë/ Me duart lart mbështetur në mur, RENEA arreston 2 pronarë lokalesh që organizonin lojëra fati, në Shkodër dhe Fier vijon...

Bëhen me dije detaje të reja lidhur me operaconin e sotëm të Policisë së shtetit në Vlorë. RENEA, operacionalja dhe efektivë të Drejtorisë së...

Zgjedhjet në Fier të vlefshme, Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD-së për ripërsëritjen e zgjedhjeve

Në Fier nuk ka përsëritje zgjedhjesh. Kështu ka vendosur pak më parë Kolegji Zgjedhor, duke rrëzuar kërkesën e Partisë Demokratike lidhur me shpalljen të...

“Mos na çaj trapin shumë”, drejtori i kompanisë së naftës ofendon gazetaren: Nuk të thashë ty, i thashë kësaj

Banorët e fshatit Visokë në Fier ditën e sotme kanë dalë në protesta për shkak të dëmtimit që i është bërë rrugës nga mjetet...

Denoncimi në PS: Drejtori i Hetimit Tatimor është vendosur për interesa personale të individëve, PS e Fierit “nuk ka gisht” në këtë emërim

Petro Koçi, drejtues politik i PS së qarkut të Fierit ka reaguar ashpër duke e konsideruar “poshtërsi” emërimin e Drejtuesit të Hetimit Tatimor në...

Nxiste të miturit për të vjedhur biçikletat dhe më pas i shiste në servis, arrestohen dy persona në Fier, procedohen dy të tjerë (EMRAT)

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona dhe ka proceduar penalisht dy të tjerë,  pasi akuzohen për vjedhjen e biçikletave të qytetarëve. Në...

Aksident i rëndë në Fier, autoshkolla përplas nënë e bijë, nisen me urgjencë për në spital (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm të Fierit, shkruan newsbomb.al. Paraprakisht bëhet me dije se, një autoshkollë ka përplasur...

Lajmet e fundit