Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Fier Haxhi Qosaj

Vrasja në Patos, flet kryeplaku i fshatit: Familjet para disa vitesh kanë pasur konflik për tokën, si e gjetëm viktimën në qendër…

Kryeplaku i fshatit Kasnicë në Fier Haxhi Qosaj ka folur në lidhje me sherrin mes dy familjeve ku u qëllua me thikë dhe më...

Lajmet e fundit