Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E premte, 9 Qershor, 2023

TAG

fidel ylli

“Suedia s’lejon më shumë se 500 euro në muaj”, Fidel Ylli për rikthimin e basteve: Më mirë t’i kontrollojë shteti apo t’i kapin të...

Qeveria ka bërë gati projektligjin për rikthimin e basteve sportive, i cili është hedhur për konsultim publik. Bastet sportive do të operojnë vetëm në...

“Ves që duhet rregulluar me ligj”, Fidel Ylli flet për bastet online: Qeverinë e duam partnere, sporti pa mbështetjen e saj nuk bëhet

Presidenti i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, Fidel Ylli i ka konsideruar bastet sportive "vese" që duhen rregulluar me ligj. Sipas tij, projektligji i hartuar...

“Vë kartën ID dhe luan, Policia të kontrollon”, Fidel Ylli tregon si do funksionojnë bastet online

President i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar ka treguar detaje nga drafti për rikthimin e basteve sportive, i cili shumë shpejt do publikohet për konsultim...

KOKSH-i dhe bastet online, rrëfehet Fidel Ylli: Janë në gjithë botën, po në Shqipëri?!

Nga RETIN TOKA Lidhja e tij me sportin është shumë e ngushtë. Daton që prej fëmijërisë së hershme, kur në një ditë të zakonshme në...

Përplasja për çështjen e basteve, Braçe nxjerr videon e Fidel Yllit duke kënduar: Boll pra boll!

Një përplasje mes deputetit Erion Braçe dhe kreut të KOKSH, Fidel Yllit vijon prej ditësh për çështjen e basteve. Braçe ka postuar një video ku...

Fidel Ylli për bastet sportive: Do e vendosë qeveria sa do keni mundësi të luani, në proporcion me rrogën që keni

Një nga zërat më të fortë për hapjen e basteve sportive në Shqipëri, ish-deputeti Fidel Ylli thotë se Shqipëria duhet t’i legalizojë bazuar në...

Braçe i kthehet Fidel Yllit: Luiza Gegën se bënë kampione bastet, do jenë biznes i krimit dhe nëse legalizohen sërish

Deputeti socialist Erion Braçe është kundër propozimit të bërë nga ish-kolegu i tij Fidel Yllli, kreu i Komitetit Olimpik i cili menjëherë pas fitores...

Fidel Ylli kërkesë Edi Ramës: Duhet të kthehen bastet sportive, të marrim para, të mos ia lëmë rrugës

Fidel Ylli, kreu i KOKSH, ka shfrytëzuar ceremoninë në kryeministri për nder të Luiza Gegës për të kërkuar nga qeveria rihapjen e basteve sportive. “Eshtë...

Rrëfehet Fidel Ylli: Si më bindi Edi Rama me dy fjalë t’i futesha politikës! Isha biznesmen dhe familjen e kisha në Amerikë

Kreu i KOKSH Fidel Ylli, ka rrëfyer për herë të parë mbrëmjen e sotme sesi e bindi kryeministri Edi Rama që t'i futej politikës...

Fidel Ylli kërkon hapjen e basteve: Miliona euro i marrin rrugaçët, pse të mos i ketë shteti?! Gaz Demi ka lënë leshtë

Kreu i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, Fidel Ylli ka folur përsëri për bastet sportive, të mbyllura me ligj prej disa vitesh nga Qeveria shqiptare....

Lajmet e fundit