Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

feynoord

Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te “Rruga e Salës”, pamje nga atmosfera në Tiranë

Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre,...

Policia jep informacion për trazirat: Janë shoqëruar 48 tifozë të Romës dhe 12 të Feynoord! 10 efektivë janë qëlluar me shishe qelqi

Dhjetë efektivë janë plagosur nga përplasjet e dhunshme mes tifozëve, mbrëmjen e kësaj të marte, sqaron Policia e Tiranës. Në njoftimin zyrtar, bëhet me...

Lajmet e fundit