Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

feston ditelindjen

Një urim nga vetja, Rozana Radi i dedikon vetes fjalët më të bukura për ditëlindje: Gëzuar për gruan që kam vendosur të jem

Dje Rozana Radi festoi ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një super festë në këtë ditë të rëndësishme. Ajo kishte vendosur që këtë...

Gjiko surprizon Elitën në mes të detit për ditëlindje, gjesti që do e ëndërronte çdo vajzë (FOTO)

Në shtëpinë e këngëtarit kosovar, Gjiko sot ka festë. Bashkëshortja e tij, Elita Rudi ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjeç. Çifti më i pëlqyer nga...

Me fustan të shkurtër, Adrola Dushi shfaqet tepër sensuale në ditën e ditëlindjes (FOTO)

Modelja e njohur Adrola Dushi është një ndër vajzat më simpatike dhe më të pëlqyera në botën e modeling-ut. Bukuroshja zeshkane sot feston ditëlindjen...

Jonida Vokshi feston ditëlindjen dhe pozon me barkun e rrumbullakosur, zbulon moshën dhe javën e shtatzënisë (FOTO)

Bukuroshja Jonida Vokshi feston sot ditëlindjen e 34-të, edhe pse vetë ajo e pranon se është shumë ndryshe nga çdo ditëlindje tjetër. ...

Lajmet e fundit