Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

festime

Party “i egër” me miqtë në shtëpi, kryeministrja e Finlandës mes polemikave për të dhënë dorëheqjen pas videove private

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e gjen veten në qendër të polemikave pasi një video e festës së saj me miqtë e saj u...

Festime brenda apo jashtë vendit, ja çfarë kanë zgjedhur shqiptarët për festat e fundvitit: Korça nuk ka më vende

Kush nuk i do udhëtimet? Në prag festash, ato bëhen zgjedhja ideale për të kaluar disa ditë me miqtë, familjarët apo partnerin. Alternativat turistike...

Pas 17 marsit përsëri festime në kryeqytet, Veliaj zbulon datën dhe ka një mesazh për opozitën: Tirana nuk përkulet nga dhuna!

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar sërish sot festimet e djeshme për Ditën e Verës, pasi u vendosën të shtyhen më...

Fillon pastrimi i rrëmujës së protestës, Drejtoresha e Promovimit të Qytetit ftesë qytetarëve: Bashkohuni në festimet e nesërme (VIDEO)

Pas përfundimit të protestës, Drejtoresha e Promovimit të Qytetit në Bashkinë e Tiranës, Julinda Dhame ka publikuar një video. Dhame tregon...

Për herë të parë Tuzi drejtohet nga një shqiptar, flamuj kuq e zi dhe brohoritje, si u festua fitorja mbrëmë (VIDEO)

Tashmë zyrtarisht Komuna e Tuzit udhëhiqet nga një shqiptar. Nik Gjeloshaj ishte kandidati i koalicionit të bashkuar të partive shqiptare...

Takimi Zaev-Hahn: Nuk ka kohë për festime, 365 ditë punë intensive për negociata të suksesshme

Kreu i Qeverisë së Maqedonisë Zoran Zaev, u takua në Bruksel me komisionerin për Politikë të Fqinjësisë në BE dhe Negociatave për Zgjerim, Johanes...


Lajmet e fundit