Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

feste

Ilir Meta në mesin e dhjetra fëmijëve, i uron ata për 1 Qershorin: Kjo festë na kujton misionin tonë për ata

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që në këtë 1 Qershor të vizitojë fëmijët për t’u përcjell atyre urimet më të bukura në festën e...

Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te “Rruga e Salës”, pamje nga atmosfera në Tiranë

Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre,...

Festa e “mbushur” me kanabis dhe kokainë, policia arreston 19 vjeçarin shpërndarës në Shkodër, procedohen 2 blerësit

Policia ka arrestuar 19 vjeçarin A. G., banues në lagjen “Guerrile”  Shkodër, pasi është kapur në flagrancë duke shpërndarë kanabis dhe kokainë. Efektivët kanë marrë...

“Mos ma festoni ditëlindjen se më kap ankthi”, amerikani hedh në gjyq kolegët e punës që s’e dëgjuan dhe u merr 450 mijë dollarë

Një burrë amerikan është shpërblyer me 450 mijë dollarë, pasi kompania e tij i organizoi një festë suprizë për ditëlindje, pavarësisht paralajmërimeve të tij...

“Ju jeni familja ime”, Steven Seagal feston ditëlindjen me aleatët e Putin-it, revoltohen fansat e aktorit: Tradhtar!

Aktori i njohur i Hollywood-it, Steven Seagal, i cili njihet për miqësinë e ngushtë me presidentin rus, Vladimir Putin, ka festuar 70 vjetorin e...

Me Shote Galicën dhe Nënë Terezën, Yuri Kim bën urimin më të veçantë për gratë shqiptare

Ambasadorja Yuri Kim këtë 8 Mars ka vendosur që të sjellë një urim aspak të zakonshëm. Në një postim në “Instagram”, Yuri Kim ka postuar...

“Ne të dy përjetësisht shpirtra binjakë”, festë e dyfishtë në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës  

Në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës sot ka fesët të dyfishtë. Këngëtarja feston ditëlindjen e të birit, Fernando, por nga ana tjetër edhe ajo vetë...

Një festë që përfundon në grindje të madhe! Çfarë të papritura ndodhin në episodin e tretë të $NOB?

Mbrëmjen e kësaj të diele transmetohet episodi 3, sezoni 1 i serialit “SNOB” krijuar nga Dalina Buzi me regji të Redi Trenit. Gjatë dy episodeve...

Ledri Vula feston ditëlindjen, pamjet nga festa magjike në ditën e veçantë të reperit (VIDEO)

Në familjen e Sara Hoxhës sot ka festë. Partneri i saj Ledri Vula sot ka ditëlindjen dhe mbush 35 vjet. Reperi dhe Sara organizuan në...

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda super festës “nënujore” të Armina Mevlanit

Ditën e djeshme blogerja e njohur, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të.  E në këtë ditë kaq speciale për të nuk kishin...

Lajmet e fundit