Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

festat e fundvitit

Nata e vitit të ri, të rinjtë dynden në club-e, ja sa do të paguajnë

Tashmë është kthyer në traditë që të rinjtë shqiptarë dhe veçanërisht ata që jetojnë në Tiranë, natën e ndërrimit të viteve e kalojnë në...

Qindra shoferëve shqiptarë mund t’u hiqet patenta këtë javë

Drejtuesit e automjeteve në Shqipëri duhet të tregohen të kujdesshëm këtë fund viti për t’i shpëtuar penalizimit të heqjes së lejes së drejtimit apo...

Rama një kartolinë në Newsbomb.al. Ja urimi i tij për të gjithë lexuesit

Një video-selfie me urim tipik dhe në stilin e tij është ai që kryeministri Edi Rama ka dërguar në redaksinë tonë. ...

Biçikleta falas, vetëm nëse e përdor për të vizituar gjyshen (Foto)

E vetmja kompani e biçikletave me qira në Tiranë, ka një ofertë të re për te gjithë, vetëm nëse plotësojnë një kusht të thjeshtë....

Vajza e vogël ngatërron klientin e moshuar me Babagjyshin, ai hyn në rol (Video)

Një vajzë e vogël me emrin Sofia, kishte shkuar në një qendët tregëtare me të atin e saj por u shokua kur pa një...

Lajmet e fundit