Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

festat e fundvitit

Një tjetër këngëtare i shtohet familjes Skënderaj, zbuloni zërin e Amelisë për fundvit (VIDEO)

Pak ditë më parë, Ameli, vajza e çiftit Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka mbushur 3 vite. Ata realizuan një super...

Festat e fundvitit, Policia e Shtetit shton masat: Ndalohen fishekzjarret

Policia e shtetit ka njoftuar sot planin e masave që ka vendosur për të ruajtur sigurinë,qetësinë dhe parandalimin e ngjarjeve kriminale gjatë festave të...

Capital T bën gjestin prekës për festat e fundvitit, surprizon fëmijët me dhurata

Në prag të festave të fundvitit, jo çdokush ka mundësi që të marrë një dhuratë për shkak të pamundësisë ekonomike. Për...

Surprizon Zaimina për festat e fundvitit, një babagjyshe seksi dhe provokuese (FOTO)

Zaimina Vasjari ka vetëm pak muaj që bërë nënë e një vajze dhe mesa duket kjo gjë nuk e ka penguar të ketë linjat...

Zbardhet drafti i AMNISTISË, 600 të dënuar lënë qelitë

Në sajë të 106 vjetorit të Pavarësisë qeveria ka propozuar një projektligj për amnisti. Nga ky projektligj përfitojnë rreth 600 të...

Fuga i ashpër: Zakoni për t’i nisur zbukurimet e festave në fund të nëntorit, PERVERS

I ashpër në këtë artikull të radhës pedagogu dhe filozofi Artan Fuga.   “Kthimi i festës në strategji marketingu”. Kështu e...

Festat e fundvitit, policia ngrihet në këmbë, kontrolle dhe masa në rrugët e Tiranës (VIDEO)

Atmosfera e festave e fundvitit ka bërë që në kryeqytet të ketë një fluks automjetesh në rrugë dhe si pasojë trafiku paraqitet i rënduar....

Ministrja Nikolla uron për festat e fundvitit, ka edhe një premtim për të gjithë mësuesit (VIDEO)

Minsitrja Arsimit ka uruar për festat e fundvitit. Ndër të tjera Nikolla bën me dije se 2018-ta do të jetë...

Lajmet e fundit