Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

festat e fundvitit

Ahmetaj debat me ministren Denaj për festat e fundvitit, nuk ka rritje pagash e as shpërblim

Ministrja e Financave Anila Denaj ka qenë sot në Komisionin e Ekonomisë për të prezantuar projekt-buxhetin për 2020, për rritjen e pagave dhe shpërblimet...

Lindita Nikolla uron festat me stafin e MASH, lë jashtë ministren e re Shahini

Ministrja e Arsimit në ikje Lindita Nikolla ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Vitit të Ri me anë të një fotoje ku...

Festat e fundvitit, presidenti Meta viziton mjeshtrin e madh të futbollit Fatmir Frashërin

Presidenti  i vendit Ilir Meta Meta i ka bërë një vizitë mjeshtrit të madh të futbollit të Tiranës dhe Shqipërisë, Fatmir Frashërit, me rastin...

Familja Mamaqi sjell VIDEON më speciale të festave, ja si rrezaton Sia

Familja Mamaqi duket më e bukur se kurrë në këtë prag të vitit të ri. Një video e punuar nga këngëtarja...

Meta feston me fëmijët e Fshatit SOS, kërcen këngën ‘Skifterja e zemrës’ (VIDEO)

Presidenti i vendit Ilir Meta ka zgjedhur t’i kalojë festat përkrah fëmijëve të Fshatit SOS. Ai ka shtruar një drekë për...

E dekoruar për festa, Tuna publikon PAMJET mahnitëse të shtëpisë

Tuna Sejdi është ndër këngëtaret më të përfolura në media. Tuna ka tërhequr vëmendjen ditën e sotme me një set fotografik...

Banorët e Astirit vazhdojnë protestën, nuk ndalen as për festat e fundvitit

Banorët e Astirit janë ngritur sërish në protestë mbrëmjen e sotme për të 53-ën ditë radhazi. Pavarësisht festave të fundvitit, ata...

Festat e fundvitit, Zaimina shfaqet më e lumtur se kurrë: Kam gjithë botën në duart e mia (FOTO)

Nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të ketë po të njëjta linja trupore. Ajo...

Çiljeta bën gëzuar për festat e fundvitit, zbuloni se me kë (FOTO)

Çiljeta është një nga vajzat më të komentuara të shoWbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo është përfolur shumë për lidhjen me portierin...

Lajmet e fundit