Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

festa e birres

‘Check in KORÇA’, Nami në këtë qytet për 5 netë rradhazi (VIDEO për mos t’u humbur)

Lini gjithçka dhe shkoni bëni një “check in” në Korçë në datat 8-12 gusht.   Arsyeja? Festa e Birrës... eventi më...

Niko Peleshi “selfie” nga Parku i Korçës, ia shtron mes jeshillëkut

Ish-zv.kryeministri Niko Peleshi po e shijon më së miri Korçën e freskët në këto ditë përvëluese të kryeqytetit. Peleshi ia ka...

Mbaroi “Festa e Birrës” dhe rruga nacionale mbulohet nga pluhuri, firma ndërtuese nuk merr masat (Foto-Video)

Shkak në fakt ishte “Festa e Birrës” që mbahej në qytetin e Korçës. Dhe sipas shoferëve, duke e ditur se në këtë...

Ermal Mamaqi i befasuar në Festën e Birrës: Menduam se s’do kishte njerëz por.. (Video)

Ermal Mamaqi është befasuar numri i madh i njerëzve të pranishëm në Festën e Birrës që po mbahet në qytetin e Korçës. ...

Lajmet e fundit