Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

festa e birres

Edi Ramën “nuk e mban vendi” për Goran Bregoviç: Kinse patriotët, tani po sokëllijnë se unë kam barazuar Dua Lipën me këngëtarin serb…

Kryeministri Rama reagon për herë të dytë gjatë orëve të fundit, për zërat kundër performancës që këngëtari serb Goran Bregoviç mbajti në Korçë, për...

Vesa Luma ka dy fjalë për organizatorët e “Festës së Birrës”: Shpresoja se do të dëgjonit zërat e familjeve të së zhdukurve në Kosovë…

Edhe pse me ditë me rradhë ardhja e këngëtarit serb Goran Bregoviç u diskutua gjatë dhe mori një vëmendje të  madhe dhe të shumtë...

Bregoviç u prit në “Festën e Birrës” me kapsolla, reagon nën kryetarja e Bashkisë: Korça mbrëmë këndoi dhe kërceu me muzikën e shkëlqyer të...

Koncerti i këngëtarit serb Goran Bregoviç mbrëmjen e djeshme u shoqërua me incidente. Në natën e fundit të festimeve në Festën e Birrës në...

Kapsolla në koncertin e Bregoviç, reagon Lëvizja Vetëvendosje: Nuk e kemi organizuar ne, qëndrimet tona i kemi bërë publike me banderolë

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri ka reaguar në lidhje me ngjarjen që u regjistua mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës”, ku performoi Goran Bregoviç. Me...

“Ky nuk është një mesazh facebook-u”, Tifozat Kuq e Zi marrin përgjegjësinë për gazin lotsjellës në “Festën e Birrës”?

Gjatë performancës së Goran Bregoviç mbrëmjen e sotme në “Festën e Birrës” në Korçë është hedhur gaz lotsjellës, me qytetarët që janë shpërndarë menjëherë. Policia...

VIDEO/Hidhet GAZ LOTSJELLËS gjatë performancës së Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë, qytetarët shpërndahen me shpejtësi

Gaz lotsjellës është hedhur gjatë performancës së Goran Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë. Gazi është hedhur në një zonë të mbushur me spektatorë,...

Mijëra qytetarë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, Goran Bregoviç del në skenë dhe këndon shqip “KOSOVSKA”

Mijëra qytetarë nga Shqipëria dhe jo vetëm janë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, në edicionin e 15-të të kësaj feste. Ndërkohë në...

Nata e fundit e “Festës së Birrës”, Policia: Do lejohen vetëm ata që kanë biletë, të gjithë personat do i nënshtrohen kontrollit fizik

Sot është nata e fundit e “Festës së Birrës” dhe kjo ka bërë që shqiptarë dhe të huaj të drejtohen drejt Korçës, për të...

Goran Bregoviç do të këndojë shqip, këngëtari serb zgjedh këngën “KOSOVSKA” për të çelur koncertin në Korçë

Mbrëmjen e nesërme në “Festën e Birrës” në Korçë do të performojë këngëtari serb Goran Bregoviç, pjesëmarrja e të cilit është kundërshtuar nga shumë...

Fluks i madh në drejtim të Malit të Tomorrit dhe Korçës, Policia Rrugore shton masat: Arrestohen 21 shoferë, “fluturojnë” 68 patenta dhe gjobiten mbi...

Pelegrinazhi në Malin e Tomorrit dhe “Festa e Birrës” në Korçë kanë bërë që akset drejt këtyre dy destinacioneve të jenë të ngarkuara, ndaj...

Lajmet e fundit