Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

ferrari

Policia zero tolarancë, “Ferrari”dhe “Benzi” luksoz e pësojnë në mes të Tiranës

Policia ka vijuar aksionin e ndëshkimit të drejtuesve të automjeteve në kryqytet. Mbrëmjen e sotme dy mjete luksoze janë gjobitur në Tiranë pasi janë...

FOTOLAJM: Me “Lambo” e “Ferrari”, Policia nuk kursen shkelësit me makina qindra-mijëra euro

Aksionit të Policisë për ndëshkimin e shkelësve të rregullave të qarkullimit rrugor nuk i kanë shpëtuar as shoferët me makina luksoze në Tiranë. Të parkuara...

Befason kandidati “modest” me ‘Ferrari’, ja sa vota ka arritur të marrë deri më tani

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet nga numërimi i rreth 14 mijë votave në Podujevë. Sipas këtyre rezultateve,  kandidati i LDK-së, Ekrem Hyseni vazhdon...

Kandidati për kryetar komune në Kosovë shkon të votojë me “Ferrari”

Kandidati i Nisma-s për kryetar të Podujevës, Xhemajl Hasani ka shkuar me Ferrari për të votuar. Ai u pa teksa hynte në oborrin e shkollës...

Rrugorja ndalon shoferin me Ferrari, ecte me shpejtësi të lartë në autostradë (VIDEO)

Policia Rrugore vijon aksionet me radarë, dronë, dragera, kamera, aparate fotografike, makina të paloguara e patrulla të lëvizshme 24/7, për të parandaluar aksidentet rrugore. Përgjatë...

Me 231 km/h, arrestohet polaku me Ferrari në Bypassin e Fierit: Policëve iu dha patentë të falsifikuar, në kërkim nga Interpoli (VIDEO)

Një 50 vjeçar nga Polonia është arrestuar nga Policia në Bypassin e Fierit. Ky shtetas udhëtonte me një mjet tip Ferrari me targa gjermane...

Drejtonte ‘Ferrari-n’ me 240 kilometër në orë, arrestohet reperi i njohur

Reperi i njohur Lil Yacht është arrestuar nga policia pasi po drejtonte mjetin e tij tip “Ferrari” me shpejtësi 240km/h. 23...

Policia bën namin natën në Tiranë, i vihet pas ‘Ferrarit’ që bënte manovra të rrezikshme dhe e bllokon, e pësojnë dhjetëra shoferë të tjerë...

Gjatë 5 orëve të fundit në segmentin rrugor Sauk-Astir dhe rrugën interurbane Tiranë-Durrës -Tiranë, janë konstatuar nga radari 18 drejtues shoferë  të cilët qarkullonin...

Ferrari po prodhon valvola respirative dhe maska mbrojtëse në ndihmë të të prekurve me koronavirus në Itali

Kompania Ferrari, gjigandi italian i prodhimit të automjeteve sportive, ka bërë me dije se do të prodhojë valvola respiratore dhe pajisje për maska mbrojtëse...

Digjet Ferrari me vlerë 1 milion euro në rrugët e Monte Karlo (VIDEO)

Një makinë Ferrari me vlerë 1 milionë euro është djegur në rrugët e Monte Karlos. Ferrari F40, i prodhur në fund...

Lajmet e fundit