Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

fero

“E ke burrin në burg, po mos u reklamo shumë”, Arbenita Ismajli “kryqëzohet” nga ndjekësit

Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me imazhet që poston në rrjetet sociale.Modelja ka publikuar së fundmi disa  foto në Instagram, ku shihet në...

Grushta dhe shkelma ndaj qytetarit, ARRESTOHET Fero pas publikimit të videos

Reperi Feronit Shabani ose i njohur ndryshe me emrin e artit, Fero, është arrestuar nga policia, pas videos së publikuar në rrjet ku reperi...

PAMJE TË RËNDA/ Fero grushton dhe rreh keq një person në mes të qytetit

Si duket problemet për reperin Fero nuk kanë të ndalur.  Përveç hiteve në muzikë, Fero është një personazh i cili është lakuar shpesh herë...

Fero reagon për humbjen e miqve, ndan foto me Brilant Martinajn dhe Diklen Vatën: Allahu n’Xhenet vllau jem

Një tjetër personazh ka reaguar për vdekjen e Brilant Martinajt, i cili u ekzekutua ditën e djeshme pranë mbikalimit të Fushë Krujës, së bashku...

PAMJE TË RËNDA/ “Vetëm unë jam gangster këtu”, FERO rreh me shpulla një qytetar: Ju shkeli, ja u q*….

Reperi Fero ka publikuar një video ku shihet që rreh një person. Teksa ka qenë duke sharë Unikatilin në video, Fero ka dalë i...

Fero sërish në “telashe”, shpallet në kërkim nga policia, ja për çfarë akuzohet këtë herë reperi

Reperi i njohur, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik, Fero, dyshohet se ka sulmuar bashkë me truprojën e tij, producentin e njohur Jetmir...

U gjobit me 1 mijë euro, reperi “zë mend” dhe ka një këshillë për të rinjtë: I lini problemet dhe fokusohuni te familja!

Reperi nga Gjilani, Fero u gjobit me 1 mijë euro për veprën penale, atë të armëmbajtjes pa leje. Ai pranoi fajësinë e gjykimit, ndërsa ka...

I akuzuar për “armëmbajte pa leje”, Gjykata merr vendimin për Feron

Ditën e sotme është mbajtur senaca për reperin Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero. Reperi akuzohet për veprën penale “armëmbajtje pa leje”....

“Kam menduar që është shaka”, Fero infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Listës së personave të infektuar me Covid-19 së fundmi i është shtuar edhe reperi kosovar, Fero. Ka qenë vetë ai i cili permes një video...

Ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor? Roza Lati tregon të vërtetën

Moderatorja Roza Lati është një ndër femrat më të drejtpërdrejta në ekranin shqiptar. Shpesh herë ajo “thumbohet” nga ndjekësit, gjë e cila nuk e...

Lajmet e fundit