Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

ferme

Zbulohet një fermë kanabisi në Berat, shoqërohen disa gra që po punonin në serë

Një operacion antidrogës është zhvilluar këtë të enjte në Berat, ku është zbuluar një fermë kanabisi në fshati Dronovicë. Bëhet me dije se gjatë këtij...

Julka, një fundjavë në fermë, me lopë e viça

Teksa shokët dhe shoqet e tyre ngecën në trafik gjatë fundjavës, pas kthimit nga bregdeti i tejmbushur i jugut, Julka bëri një zgjedhje krejt...

Zjarri në fermën e Maliqit, pronarët: Dëmi 6-7 milionë lekë, s’ka mbetur asgjë

Zjarri që ra mbrëmjen e djeshme në një magazinë në Sovjan të Maliqit ka shkaktuar dëme të mëdha materiale dhe financiare. ...

‘Ëndërr me sy hapur’, Rama: Së shpejti një fermë në UBT

Kryeministri Edi Rama zhvilloi paraditen e sotme një takim me drejtues dhe studentë të Universitetit Bujqësor të Tiranës. Rama prezantoi projektin...

OPOZITA në protestë, META ia shtron për drekë në FERMËN e njohur

Ndërkohë që opozita protestonte para Parlamentit, presidenti Ilir Meta ka shtruar një drekë me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor. Këtë gjë...

‘Shih e shkruaj’, Rama nxjerr VIDEON e fermës, si u transformua

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka filluar me publikimin e pamjeve të një ferme shegësh në Divjakë. Sipas Ramës...

Panariti diskuton me Eurodeputetin slloven: Krijimi i markave vendase dhe mbështetje për fermerët e vegjël

Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, priti sot në një takim Eudoreputetin slloven Franc Bogoviç, i cili shoqërohej nga...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare