Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ferme kanabisi

Kishte ngritur fermë kanabisi, arrestohet shqiptari në Angli, policia sekuestron drogën me vlerë 190 mijë paund (EMRI)

Një 25 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Angli, pasi akuzohet për prodhim dhe shitje kanabisi. Bëhet fjalë për shqiptarin Adi Doda, 25 vjeç,...

Gjykata lë në burg ‘rojen’ e hashashit, drejtori i Kurbinit në kërkim: E ktheu magazinën në fermë kanabisi

Gjykata e Kurbinit ka dhënë sot masën e sigurisë “Arrest me burg” për 24 vjeçarin Vranicki Hicku, i cili u kap gjatë një operacioni...

Del FOTO: Ky drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën ne fermë kanabisi, me llampa termale dhe ventilues

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

VIDEO: Shkatërrohet baza e drogës në Kurbin, shpallet në kërkim drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën në fermë kanabisi (EMRAT-DETAJE)

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

Arrestimi i dy të rinjve shqiptarë në Britani, policia jep detaje: Kishin kthyer banesën në fermë kanabisi (EMRAT)

Policia e Shtetit jep detaje pas arrestimit të dy të rinjve shqiptarë në Derbyshire të Britanisë, pasi u zbulua se në banesë ata kultivonin...

Laborator kanabisi në dyqanin e Ali Baba, kapet i riu shqiptar në Skoci (EMRI)

Një i ri shqiptar, i identifikuar si Emiliano Boia akuzohej për prodhimin dhe furnizimin me drogë të klasit B. I riu 19-vjeçar nuk bëri...

Lajmet e fundit