Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

Ferizaj

VIDEO/ Vëllai i reperit vrau 30-vjeçarin në Ferizaj, i qëndroi te koka për ta parë teksa përpëlitej

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, ku është vrarë një 30-vjeçar. Bëhet me dije se  Qëndrim...

Pamjet e supermarketit “Viva Fresh Store” që u shkrumbua nga zjarri

Me dhjetëra efektivë të forcave zjarrfikëse të Kosovës kanë punuar për disa orë për të shuar flakët që përfshinë dje supermarketin "Viva Fresh Store"...

Dhunoi deri në vdekje 18-vjeçaren, arrestohet autori Dardan Krivaqa

Autori i dyshuar kryesorë për vrasjen e 18-vjeçares Marigona Osmani, Dardan Krivaqa ka rënë në prangat e policisë. Lajmine  ka bërë të ditur zyrtari i...

Dhunuan 18-vjeçaren për vdekje, Gold Ag reagon i trondit pas ngjarjes së rëndë në Ferizaj: Qef të kesh vajzë edhe zor ta ruash, del...

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme qytetin e Ferizajt në Kosovë, pasi një 18-vjeçare u dhunua për vdekje dhe u braktis në...

Flasin të afërmit e 18-vjeçares që u la e pajetë para spitalit: Mbesa dhe autori janë martuar para dy muajsh, vajza s’tregonte…

Detaje të reja zbuluar nga vdekja e 18-vjeçares, e cila u la e pajetë ditën e djeshme në spitalin e Ferizajt nga bashkëjetuesi dhe...

Qarkullonin me “Audi A8” me targa zviceriane, këta janë dy të rinjtë që braktisën 18-vjeçaren e vdekur në derën e spitalit (FOTOT)

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Kosovë ku dy persona lanë në dyert e spitalit në Ferizaj një 18-vjeçare. Sipas mediave vendase...

E rëndë në Kosovë, dy persona dërgojnë në spital një 20 vjeçare të pajetë, më pas largohen me shpejtësi

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetine  Ferizaj në Kosovë, ku dy persona kanë dërguar në spital një 20 vjeçare...

Dëgjohet muzikë dasmash dhe zëri i një djali të zhdukur, pylli me “shpirtra” pushtohet nga turistët (Video)

Pylli me “shpirtra”ose me “xhinde” ashtu si banorët e zonës e quajnë, është pylli i cili së fundmi po vizitohet nga dhjetra banorë. Ndodhet në...

Vdes Genc Sopa, pronari i restorantit ku ndodhi shpërthimi i fortë me bombul gazi

Një lajm i trishtë nga Ferizaj i Kosovës. Ka ndërruar jetë Genc Sopa, pronari i lokalit “Steak House” ku një shpërthim ndodhi në janar...

Aksident tragjik në Ferizaj, përplasja e dy makinave ndan në mes njërën prej tyre, 4 qytetarë humbin jetën (FOTO)

Një aksident tragjik ka nodhur pasditen e sotme në Ferizaj të Kosovës, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.Përplasja ka qenë shumë e...

Lajmet e fundit