Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ferdinant xhaferri

ME VIDEO/ Plas sherri në KZAZ-në në Durrës, konfliktohen Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferri

Ka plasur sherri mes ish-kryebashiakut të Durrësit Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferrit të PD.Konflikti ka ndodhur në një KZAZ në Durrës gjatë numërimit të...

Lajmet e fundit