Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Ferdinando Russo

Çmendet italiani, qëllon me armë menaxherin shqiptar dhe gruan e tij, merr djalin dhe arratiset për 6 orë (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën e Reggio Emilia në Itali. Një 36-vjeçar nga Napoli pas orës 14:00, ai hyri në një...

Lajmet e fundit