Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ferdinand xhaferraj

Ferdinand Xhaferraj flet në emër të PD dhe kërkon llogari për Portin e Durrësit: Duam të ketë transparencë, do ndërtojnë vila për biznes

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ferdinand Xhaferraj ka folur ditën e sotme në lidhje me Portin e Durrësit, ku ka kërkuar nga qeveria...

Lajmet e fundit