Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

ferdinand elezi

KPA lë në fuqi vendimin e KPK, ish-kreu i Prokurorisë Durrës, Ferdinand Elezi përfundimisht jashtë Drejtësisë

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e datës 9 prill 2019 të KPK, e cila vendosi shkarkimin nga detyra të...

Vettingu, shkarkohet nga detyra kreu i Prokurorisë së Apelit në Durrës Ferdinand Elezi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Durrësit, Ferdinand Elezi. Prokurori nuk ka kaluar kështu vettingun,...

Bleu e shiti 8 makina në 14 vite, kreu i Prokurorisë së Apelit nesër në VETTING (PASURIA)

Shefi i Prokurorisë së Apelit të Durrësit, Ferdinand Elezi do të përballet të premten në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit.  Ferdinand...

Shpërthen Rama i LSI: Skandal, ja me kë do e zëvendësojnë Prokurorin e Përgjithshëm (Ligji nuk e lejon)

“Skandali i rradhës: maxhoranca do të zëvendësojë Prokurorin e Përgjithshëm me dikë që ligji nuk e lejon të jetë Prokuror i Përgjithshëm!” Kështu shkruan...

Shokuese, kandidati për Kryeprokuror ka aksidentuar një person dhe është qëlluar me armë zjarri në Durrës (Gazetari i zbardh të kaluarën)

Nje tjeter pyetje per te bere eshte dhe detyra e komanduar ne Korçe. Elezi duke qene Prokuror Aapeli ne Durres eshte komanduar prokuror...


Lajmet e fundit