Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Ferdinand Dervishi

Habit gazetari: Dy plumbat nuk e vranë Edisonin në Vlorë se e kapën te çanta, kishte 1 milionë lekë 10-ëshe, e mbrojti tufa e...

Gazetari Ferdinand Dervishi ka treguar detaje të reja lidhur me atentatin që iu bë Edison Begajt në Vlorë, nga një person i veshur dhe...

Gazetari BEFASON me deklaratën: Pasi u vra Everest Caka në Elbasan, rreth makinës u mblodhën të rinj që raportonin te shefat e tyre

Gazetari i njohur Ferdinand Dervishi ka befasuar me deklaratën që ka bërë sonte në “Open”, lidhur me ngjarjen e djeshme në Elbasan, ku mbeti...

E FRIKSHME/ Gazetari: Në Vlorë bandat i zhdukin trupat në një vaskë me acid, kam dëgjuar se atyre duhet t’ua dëgjosh fjalën

Gazetari Ferdinand Dervishi ka thënë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se bandit në Vlorë përdorin një vaksë me acid për zhdukjen e trupave.Ai...

Gazetari Dervishi bën deklaratën e fortë: OFL-ja po godet bastione politike të opozitës

Gazetari Ferdinand Dervishi ka bërë një deklaratë të fortë mbrmjen e sotme, duke hedhur akuza ndaj operacioneve të Njësië Speciale OFL. ...

Lajmet e fundit