Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Fenomen i çuditshëm nga toka

Fenomen i çuditshëm nga toka, tërmeti hap gropa dhe nxjerr rërë (FOTO)

Deri më tani mësohet se nga tërmetet e rëna në vendin tonë kanë mbetur 27 persona të vdekur dhe 658 të plagosur. ...

Lajmet e fundit