Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

fenelina

Të rinj me Mercedesa që nuk pyesin as për Policinë, VIDEO: Me fenelina dhe “leje speciale në xham” parakalojnë patrullën në krah të kundërt

Aksidenti tragjik me 4 viktima dje në autostradën e Vlorës, ka shkaktuar një reagim të gjerë të opinionit publik, për ata të rinj që...

Lajmet e fundit