Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

femijet gjejne portofolin

Gjest i rrallë në Kosovë, të miturit gjejnë portofolin e mbushur me euro dhe e dorëzojnë në Polici

Një gjest i rrallë dhe shumë për t’u vlerësuar është bërë publik nga Policia e Kosovës. dy fëmijë, emrat e të cilëve nuk bëhen...

Lajmet e fundit