Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

femija

E RËNDË, Vdes turisti italian 12 vjeç në Sarandë

Më datë 12.07.2018, ka ndërruar jetë pasi ka kaluar gjendje të fikti shtetasi Italian L.K., 12 vjeç. Shtetasi do të udhëtonte me familjen...

Fëmija gjuan me armë zjarri, plumbi përfundon tek një makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku një i mitur ka qëlluar me armë zjarri, ndërsa plumbi ka përfunduar në një...

E mori gjyshja te hoteli ku punonte, si u mbyt 8-vjeçari në pishinë (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ndodhi paraditen e sotme në Kavajë, ku një fëmijë 8 vjeç humbi jetën pasi u mbyt në pishinë. ...

Ngjarje TRAGJIKE, mbytet në pishinë një 8-vjeçar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kavajë, ku një 8-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në pishinë. Mësohet se 8...

Rreh gruan në sy të fëmijës, arrestohet 35-vjeçari (EMRI)

Një 35-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes. Policia bën me dije se Elton Bita, 35 vjeç, banues...

6-vjeçari i varur në pemë, policia e Elbasanit shoqëron 3 persona, mes tyre edhe i ati

Policia e Elbasanit ka reaguar dhe ka shoqëruar 3 persona lidhur me një video që ka qarkulluar këto ditë në rrjetet sociale. ...

Ky është fëmija më me fat në botë, vdekja ‘e pa në sy dhe i kaloi për qime’ (VIDEO)

Nëse nuk besoni në mrekulli, në fakt ky është rasti më konkret. Një fëmijë ka shpëtuar mrekullisht, kur një pemë u...

Ngjarje tragjike në Mat, humb jetën 4-vjeçari, familjarët e gjejnë të pajetë në pus me ujë

Grupi hetimor vijon hetimet në vendin ngjarjes, për zbardhjen e plpte te rrethanave   të ngjarjes. 

Momenti tronditës kur nëna gjen djalin e mitur të plagosur në atentatin e Vlorës (Video)

Ky është momenti tronditës kur nëna e fëmijës 8 vjeçar, e gjen atë të plagosur në atentatin dy ditëve më parë në Vlorë. ...

Lajmet e fundit