Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

femija

Tragjedi në familjen shqiptare, 8 vjeçari vret me armë vëllain 6 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Deçan të Kosovës. Mësohet se një një fëmijë i moshës 8...

E RËNDË, bie nga kati i dytë fëmija në Vlorë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vlorë mëngjesin e sotëm. Mësohet se një fëmjë ka rënë nga kati i dytë i...

Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Është parandaluar një ngjarje tragjike gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një fëmijë kishte mbyllur nënën e...

Nëna 28-vjeçare shokohet nga çfarë ka shkruar i biri në klasë: E dua mamin tim sepse është p***

Një histori e pazakontë në Ditën e Nënave është raportuar nga The Mirror. Një vogëlush i ka shkruar një letër të...

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës së Meghan Markle dhe princit Harry

Pas shumë spekulimeve dhe komenteve, Meghan Markle dhe princi Harry i kanë treguar miqve të tyre gjininë e bebit dhe mesa duket është djalë....

Rreh keq gruan, arrestohet shqiptari në Greqi, si kërkoi fëmija ndihmë tek fqinjët

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke. Mësohet se shqiptari u vu në pranga pasi dhunoi gruan. Ka qenë...

E RËNDË, bie në pusin e shtëpisë, mbytet fëmija 4-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Ruzhdije të Patosit. Një fëmijë 4 vjeç është mbytur pasi ka rënë në...

1-vjeçarja nuk pushon së qari, nëna mizore e rreh barbarisht me shkelma (VIDEO)

Një nënë  mizore është kapur nga kamera teksa rrihte me shkelma vajzën e saj 1-vjeçare e cila nuk po pushonte së qari. ...

Aksident i RËNDË në mes të qytetit, gruaja përplas për vdekje fëmijën

Një aksident fatal ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Divjakës, ku për pasojë ka ndërruar jetë një fëmijë 6 vjeçar. ...

Lajmet e fundit