Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

femija

Eliona me lot në sy tregon momentin më të dhimbshëm pas lindjes së Galës

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka katër muaj më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën...

Rrëmbehet nëna shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani, u futën me dhunë në një “Audi”, ja kush dyshohet si autor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një grua dhe djali i saj tre vjeç janë rrëmbyer. Mediat gjermane bëjnë me dije se...

E rëndë, i shpëton vëmendjes së prindërve, foshnja bie nga ballkoni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku një foshnjë rreth 1-vjeç ka humbur jetën, pasi ra nga ballkoni i shtëpisë në veri...

Po luante në kuzhinë, fëmija i mitur i vendos flakën shtëpisë, shkrumbohet banesa dy katëshe në Durrës

Një banesë dy katëshe  është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit. Nga burimet paraprake mësohet se banesa ishte në pronësi të shtetases Nafie Myzyri...

Video skandaloze, drejtoresha e shkollës godet me dërrasë 6-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Florida. Drejtoresha e shkollës fillore ka goditur një vajzë 6-vjeçare në sytë e...

E rëndë/ Qeni i braktisur kafshon fëmijën në trotuar, arrestohet pronari në Tiranë

Një tjetër fëmijë 11-vjeç është kafshuar në mënyrë makabre nga një qen i cili i ishte braktisur nga pronari i tij. Ngjarja ka ndodhur në...

E RËNDË/ Fëmija 18 muajsh mbërrin i pa jetë në spitalin e Beratit, familja nuk pranon të bëhet autopsia

Një fëmijë 18 muajsh është dërguar pa shenja jete në spital në Berat. Sipas informacioneve, familja Metullari banonte në fshatin Pashalli, dhe fëmija ka mbërritur...

Tuna dhe Patrisi janë ndarë? Çfarë po ndodh me çiftin dhe fëmijën e tyre? (Foto)

Prej shumë kohësh po aludohet se këngëtarja e njohur Tuna dhe Patris Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre. Si...

E rëndë në Greqi, shqiptari përplas një grup fëmijësh me biçikleta, humb jetën njëri prej tyre

Një 44-vjeçar shqiptar ka përplasur për vdekje një 14-vjeçar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lamia. Sipas...

Mbytet me një qershi, vdes rrugës për në spital fëmija 16 muajsh, prindërit ‘luftë’ me trafikun e Tiranës për të shpëtuar të voglin

Një fëmijë 16 muajsh me origjinë nga Pakistani ka vdekur në Tiranë mbrëmjen e djeshme. Mësohet se fëmija ka ndërruar jetë rrugës për në...

Lajmet e fundit