Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

femer

Qeveria më e djathtë që nga Lufta II Botërore, Giorgia Meloni kryeministrja e parë femër e Italisë

Udhëheqësja e ekstremit të djathtë Giorgia Meloni ka shpallur fitoren në zgjedhjet e Italisë dhe është në rrugën e duhur për t'u bërë kryeministrja...

Dalin detaje nga grabitja e Rinasit, si e modifikuan autorët makinën dhe u ndihmuan nga një femër

Dalin detaje të reja nga grabitja e miliona eurove më 9 prill të këtij viti. Pas disa ditësh hetime, Policia dhe...

1600 policë në gatishmëri për protestën, mes tyre asnjë femër

Megjithëse sot janë angazhuar rreth 1600 forca police, ajo që bie në sy është se mes tyre nuk ka asnjë police femër. ...

Xheloze e çmendur, ja çfarë bën Jona Spahiu kur një femër i sheh burrin

Jona Spahiu është ndër moderatoret më të dashura për publikun. Që prej lindjes së djalit, moderatorja duket se e ka lënë...

Berberja e preferuar për meshkujt, kush është shqiptarja që po korr sukses në Zvicër

Një vajzë berbere duket e pazakontë, por shqiptarja Jesma Saliu është mjaft e suksesshme në këtë profesion në Zvicër. Prej vitesh ajo punon si...

Plas sherri mes të rinjve në qendër të Durrësit, mes tyre edhe një femër (VIDEO)

Disa persona janë përfshirë në një sherr sot pranë sheshit “Pranvera” në Durrës, ndërsa është dashur prania e uniformave blu për qetësimin e situatës....

Lajmet e fundit