Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

fejese

Pas divorcit të bujshëm me futbollistin, Erjona Sulejmani ia bën “bam” sërish, fejohet me yllin italian

Modelja shqiptare Erjona Sulejmani së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë në Itali, pasi po përflitet se ka nisur një romancë të...

Fundi i fejesës 4 vjeçare, modelja flet për herë të parë pas ndarjes nga boksieri shqiptar: Ja arsyet pse përfundoi… një model për vjehrrat...

Modelja e nohur Heidi Lushtaku dhe boksieri me origjinë nga Kosova, Robin Haxhi Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës 4 vjeçare. ...

“Nëse do goca mirë. Nëse s’do, do thotë patjetër PO”, familja do ta fejojë, 18-vjeçarja kërkon ndihmën e kushëririt (Video)

Në familjet shqiptare vijon akoma tradita që vajzat të fejohen në moshë fare të vogël dhe për më tepër, pa dëshirën e tyre. Një...

Albi Nako dhe Alba drejt fejesës, ja çfarë planesh kanë

Pas një martese jo shumë të gjatë me bukuroshen Klaudia Pepa ,në qershor të vitit të kaluar koreografi Albi Nako i dha fund romancës...

U njoh në Facebook me një vajzë dhe u rrëmbye pas saj. 7 muaj pa shkuar në shtëpi, motra e tij ka një mesazh:...

Salida – Klajdi i di problemet e mia, sa po heq unë nuk po heq asnjë këtu. Të paktën kjo e ka mamin...

Lajmet e fundit