Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

fatura

Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Deputetja e PD-së, Arbjola Halimi është surprizuar kur ka parë se çfarë çmimi kishte fatura e energjisë që ajo do duhet të paguajë. Rreth 94...

Lajmet e fundit