Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Fatos Nano

Del video e ditëlindjes së Fatos Nanos, sekretari i përgjithshëm i Ramës në krah të ish-kryeministrit, mes të ftuarve miqtë e tij të përhershëm

Në një atmosferë shumë të ngrohtë, me një tortë të madhe me 70 qirinj, e me miqtë e tij të përhershëm, ish-kreu i Partisë...

Politikani shqiptar i Maqedonisë, fjalë zemre për Fatos Nanon: Gëzuar ditëlindjen Mik, do të të njohë historia shqiptare!

Ali Ahmeti, politikani shqiptar në Maqedoninë e Veriut, ka bërë dje një urim me fjalë zemre në ditën e lindjes së ish-kryeministrit Fatos Nano....

Fatos Nano feston 70 vjetorin e lindjes, dalin fotot nga darka familjare e liderit historik të PS   

Ish-kryeministri Fatos Nano ka festuar sot 70-vjetorin e tij të lindjes. Kjo ditë speciale e gjeti ish-liderin e PS mes festës të organizuar enkas...

“Edhe 100 të bëhesh kryetari ynë”, Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje: Familja do të ketë gjithnjë nevojë për këshillat e tua!

Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen liderit historik të Partisë Socialiste, Fatos Nanos. “Edhe 100 kryetari ynë”, shkruan Rama krah fotos së Nanos të...

Lideri historik i së majtës shqiptare feston sot ditëlindjen!

Ish-kryeministri Fatos Nano feston sot ditëlindjen. Lideri historik i së majtës shqiptare mbush 70 vjeç. Nano u lind në 16 shtator të vitit 1952. Ai...

 Alfred Peza, drejtor i “Panorama” denoncon aksionin te “Prestige”: Ja këtë quan maxhoranca sukses të turizmit, nuk sollën asnjë lajmërim për prishjet (E PLOTE)

Drejtori i “Panorama Group”, Alfred Peza u gjend mëngjesin e sotëm në resortin “Presige” në Golem, në pronësi të zotit Irfan Hysenbelliu, njëkohëshsit pronar...

Fevziu tregon si u takua Nano me Berishën në Vjenë: Bënë 15 minuta gallatë dhe pastaj filluan të flasin për…

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer detaje nga takimi Nano - Berisha në Vjenë në vitin 2010. Në këtë takim ku edhe Fevziu...

“Po luftojnë për ‘kush e ka rradhën”, Bardhi i replikon “live” Berishës: Amnistoi korrupsionin e Fatos Nanos

Ish-sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Sali Berishës në një emision televiziv, ku tha se e pati...

Erion Braçe i nxjerr VIDEON e Berishës: Armik quajti dhe Fatos Nanon kur e çoi tre vjet në burg, edhe kur rrahu Edi Ramën...

Deputeti socialist Erion Braçe, publikon një pjesë të fjalës së tij Sali Berishës, nga protesta e mbajtur dje në Tiranë. Ish-kryeministri e quajti Edi...

Fatos Nano fotografohet në Tiranë, ish-kryeministri shfaqet duke blerë libra të përdorur

Fatos Nano është ndër politikanët më të lakuar në mediat tona. Ndonëse prej shumë vitesh nuk është pjesë aktive e politikës, emri i ish-Kryeministrit...

Lajmet e fundit