Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Fatos Lulo

Për herë të tretë/ Gjykata i kthen SPAK dosjen e ish-gjyqtarit Fatos Lulo: Hetimi ka mangësi të mëdha!

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), i ka kthyer për herë të tretë SPAK dosjen e ish-gjyqtarit të Gjykatës Kushtetuese...

Për herë të dytë/ Gjykata e Posaçme i kthen SPAK-ut dosjen e Fatos Lulos: Plotësoni hetimet për ish-gjyqtarin e Kushtetueses!

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), i ka kthyer për herë të dytë SPAK dosjen e ish-gjyqtarit të Gjykatës Kushtetuese...

Gjykata e Posaçme i kthen SPAK-ut dosjen e Fatos Lulos: Plotësoni hetimet për ish-gjyqtarin e Kushtetueses!

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), i ka kthyer SPAK dosjen e ish-gjyqtarit të Gjykatës Kushtetuese Fatos Lulo. Togat e...

Bashkim Dedja dhe Fatos Lulo në Gjykatën Speciale, SPAK mbyll hetimet dhe ngre akuzat për ish-gjyqtarët

SPAK ka mbyllur hetimet për gjyqtarët Fatos Lulo dhe Bashkim Dedja duke çuar çështjen në Gjykatën e Posacme të Apelit për Korrupsion dhe Krimin...

Fatos Lulo humb betejën në Apel, i mbeten nën sekuestro dyqani 172 m/2 në Tiranë

Ish-Gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese Fatos Lulo humb betejën në Gjykatën e Apelit për të rrimarë pasurinë e tij të sekuestruar me urdhër të gjykatës...

Bashkim Dedja ankimoi sekuestrimin e pasurive nga SPAK, Apeli i Posaçëm merr vendimin për ish-kryetarin e Kushtetueses që u “dogj” në vetting

Gjykata e Posaçme e Apelit është mbledhur sot për të shqyrtuar ankimimin që ka bërë ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese Bashkim Dedja, shkruan newsbomb.al. Ky...

Dyqane, apartamente, dhe karburante; PASURITË e ish-gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja dhe Shkëlzen Selimi, që SPAK urdhëroi sekuestrimin

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka urdhëruar sot sekuestrimin e pasurive të ish-gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja...

GODITJE E MADHE E SPAK: U sekuestrohen PASURITË gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja dhe Shkëlzen Selimi

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka urdhëruar sekuestrimin e pasurive të ish-gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja dhe...

KPA jep vendimin përfundimtar për gjyqtarin e Kushtetueses Fatos Lulo

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka marrë sot vendimin për gjyqtarin e Gjykatës Kushtetuese Fatos Lulo. KPA ka lënë në fuqi...

Lajmet e fundit