Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fatos hoxha

“Shkodra duhet të ishte TËRBUAR me Bashën, PD ka arritur maksimumin aty por humbi paturpësisht në qarqet e tjera”, analiza e ish-deputetit

Fatos Hoxha, dikur deputet i PD por prej disa vitesh mbetur jashtë strukturave, merr në analizë votat masive që janë dhënë në këto zgjedhje,...

Fatos Hoxha fajëson Bashën: Fitorja s’të vjen në prehër. Majkëll Xhordan nuk priste që koshat t’ia bënte kundërshtari

Ish-deputeti demokrat Fatos Hoxha ia ka faturuar humbjen Lulzim Bashës dhe këshilltarëve të tij. Përmes një postimi në rrjete sociale, Hoxha thekson se në...

Fatos Hoxha paralajmëron “katastrofën” e PD, revoltohet me Bashën: PD është buzë greminës, drejt rrugës pa kthim…(E PLOTË)

Rezultati i deritanishëm nga numërimi i më pak se gjysmës së kutive të votimit, ka nxjerrë Partinë Socialiste në avantazh. Ndonëse shumë demokratë shpresojnë në...

Ish-deputeti në linjën e Jozefina Topallit: Kam reflektuar dhe kuptuar gabimin. Lul mos ik!

Ish-deputeti demokrat Fatos Hoxha prej 6 vitesh kritikon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Madje, ai i ka kërkuar Bashës dhe që të largohet....

Ish-deputeti demokrat: Fat i madh për PS që PD-ja është në çadër

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Fatos i ftuar emisionin “Tonight Ilva Tare” në Ora Neës, ka thënë se është fat i madh i Partisë Socialiste...

Lajmet e fundit