Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Fatos Dervishi

Ish-zv.kryeprokurori i Shqipërisë: Hetuesit mund të kenë bërë marrëveshje me Nezën dhe Duçkën, njohja e Ramës me McGonigal nuk është vepër penale

Ish-zv/Prokurori i Përgjithshëm i Shqipërisë, Fatos Dervishi thotë se deri në këtë fazë të hetimit nuk ka asnjë veprim të kundërligjshëm të kryeministrit Rama,...

Prokurori që prangosi Fatos Nanon: Kolegji Zgjedhor të anulojë zgjedhjet e 30 qershorit, ja arsyet

Ish Zëvendësprokurori i Përgjithshëm gjatë qeverisjes së Partisë Demokratike, Fatos Dervishi, i njohur edhe si prokurori që hetoi ish kryeministrin Fatos Nano, argumenton pse...

Lajmet e fundit