Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Fatmir Mediu

“Rritja e çmimit të naftës do të vazhdojë të ndikojë”, Mediu: Shqipëria u vendos sërish në listën gri për pastrimin e parave

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, deklaroi se rritja e çmimit të naftës dhe gazit po ndikojnë dhe do të vazhdojnë të ndikojnë negativisht në...

Opozita dështoi për zgjedhjen e Presidentit, Mediu: Mazhoranca donte të ishim të përçarë! Nuk e gjetëm veten në proces

Kreu i republikanëve Fatmir Mediu, thotë se mazhoranca e donte të përçarë opozitën në procesin për zgjedhjen e Presidentit. Sipas tij, ata nuk e...

“Gjetët një opozitë kashtë e k*qe”, Mediu-maxhorancës: Doni të zgjidhni një President që ju shërben juve

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve për caktimin e raundit të katërt për zgjedhjen e Presidentit, u tregua kritik...

Presidenti i ri, Mediu thirrje opozitës: Koha të dalim me një kandidaturë të vetme

Deputeti Fatmir Mediu thotë se opozita duhet të kishte dalë me një kandidaturë të vetme, dhe të përbashkët në raundin e dytë për zgjedhjen...

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një...

Duka dhe Mediu bien dakord, propozojnë Dashamir Shehin për president

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu në cilësinë e kreut të Aleancës për Ndryshim ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita për Presidentin...

Opozita kërkon emrin e Presidentit, Doda dhe Mediu “kushtëzojnë” Alibeajn: Kandidaturat të jenë tonat, ose të braktisim farsën me PS

Konferenca e Kryetarëve është mbledhur paraditen e kësaj të mërkure për të diskutuar për zgjedhjen e emrave për Presidentin e ri të Republikës. Nga...

Mediu për Presidentin e ri: Opozita të vendosë për një kandidaturë të përbashkët, duket sikur gjuajmë njëri-tjetrin pas gardhit

Kreu i Partisë Repubikane, Fatmir Mediu, ka folur sërish sot për zgjedhjen e presidentit të ri.   Ish-ministri u shpreh në një intervistë në “A2...

Alibeaj ia hodhi fajin mazhorancës, Mediu e “thumbon”: Opozita të gjejë brenda vetes konsensusin, të diskutojmë për emra konkretë

Dështimi io raundit të parë për zgjedhjen e PResidëentit të ri është diskutuar në Komisionin e Ligjeve, ku kreu i Grupit Parlamentar të PD-së,...

Taulant Balla takohet nesër me Dodën dhe Mediun për Presidentin, asnjë qëndrim nga Alibeaj

Kreu i Grupit të PS Taulant Balla, do të takohet nesër me Mesila Dodën dhe Fatmir Mediun për të diskutuar për procedurat, për zgjedhjen...

Lajmet e fundit